ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
ΔΩΡΕΕΣ 2022 -2023

Η Διευθύντρια του 24ου Δημοτικού Σχολείου Λαμίας, ο σύλλογος διδασκόντων , το Δ. Σ. του συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου και οι μαθητές, θα θέλαμε με την επιστολή αυτή να σας εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για τις σημαντικές δωρεές σας για την κάλυψη βασικών αναγκών του σχολείου μας σε ηλεκτρονικό εξοπλισμό μέσα διδασκαλίας και καθαρισμού:
1) Τον ΔΗΜΟ ΛΑΜΙΕΩΝ : (Οθόνη- Ηχεία- Πληκτρολόγιο – Η/ Υπολογιστή – Βιντεοπροβολέα – Αναβάθμιση 5 Η/Υπολογιστών -ηλεκτρολογική εγκατάσταση 5 βιντεοπροβολέων και Η/ Υπολογιστών – Επισκευασμένο φωτοτυπικό).
2) Τον κ. ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗ ΚΩΝ/ΝΟ – ALOTEK- ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΟΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΛΑΜΙΑ : ( Οθόνη, Πληκτρολόγιο – Η/Υπολογιστή- Αθλητικές φόρμες μαθητών)
3)Τον κ. ΓΚΙΚΑ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟ ΑΘΗΝΑ -ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ : ( Λάπτοπ- Βιντεοπροβολέα )
4) Τον κ. ΡΑΜΜΟ ΣΠΥΡΟ ΡΟΔΟΣ – ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ : ( Βιντεοπροβολέα)
5 ) Τον κ. ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – ΣΦΑΓΕΙΑ ΛΑΜΙΑΣ: ( Βιντεοπροβολέα )
6) Τον κ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟ – ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΛΑΜΙΑ 🙁 Οθόνη – Η/Υπολογιστή- Πληκτρολόγιο )
7) Τον κ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ – ΑΘΗΝΑ- ΙΑΤΡΟΣ : ( Πλαστικοποιητή –Α4
Πλαστικοποιητή – Α3 )
8) ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ : ( Λάπτοπ – Βιντεοπροβολέα )
9) Tον κ. ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΕΡΓΟ –ALFA CLEAN ΕΤΑΙΡΕΙΑ YΛΙΚΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ- ΡΟΔΟΣ :(1 παλέτα Υλικά καθαρισμού)
10) Την ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΑΛΦΑ-ΣΙΓΜΑ ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ- ΡΟΔΟΣ : (Δωρεάν μεταφορά υλικών για το σχολείο)
11) Την ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΉ – Κ.Ι.Φ.Α ΛΑΜΙΑΣ :(Δωρεάν μεταφορά υλικών για το σχολείο)

12) Τον κ.. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟ ΚΩΝ/ΝΟ -Δάσκαλο του σχολείου μας, ο οποίος με τις δικές του προσπάθειες και προσωπικές γνωριμίες, εξασφάλισε όλες αυτές τις εξαιρετικές δωρεές για το σχολείο μας.
Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτιμήσεως έναντι της αξιόλογης και αξιέπαινης πράξης σας. Σας ευχόμαστε ολόψυχα υγεία και ευημερία σε εσάς και την οικογένειά σας.
Αυτές οι πράξεις συμπαράστασης και αλληλοβοήθειας θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται, ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το Σχολείο και τους μαθητές μας.

Η Δ/ ντρια του σχολείου
                                                          Πούλου Ζαχαρούλα

Δημοσιεύθηκε στην Σχολικό έτος 2022-23. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.